Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Černovice / Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Mateřská škola Černovice 97 okres Chomutov, příspěvková organizace nabízí 2 volná pracovní místa v oboru výchovy a vzdělávání na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy. Práce na plný nebo zkrácený úvazek ve dvousměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 31 290 do 36 130 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Mateřská škola Černovice 97 okres Chomutov, příspěvková organizace, okres Chomutov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Mgr. Miroslava Simetová, , tel.: 474 628 765, e-mail: mscernovice@seznam.cz.

Zaměstnavatel: Mateřská škola Černovice 97 okres Chomutov, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Černovice
Platové ohodnocení: 31 290 – 36 130 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní činnosti
- Výchova a vzdělávání zaměřené na získávání vědomostí, dovedností a hygienických a sociálních návyků dětí v rámci školního vzdělávacího programu mateřské školy.
- Podpora rozvoje osobnosti dítěte předškolního věku, zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje, osvojení pravidel chování a životních hodnot.
- Podněcování osobního vývoje dětí, vyrovnávání nerovností vývoje dětí před vstupem do základního vzdělávání, pedagogická konzultace o vzdělávání dětí s rodiči a diskutování o jejich pokrocích, spolupráce s odbornými partnery.
- Vykonávání prací a úkolů souvisejících s přímou pedagogickou činností, včetně dohledu nad dětmi, vedení evidence o pedagogické činnosti, hodnocení účinnosti vzdělávacích programů, spolupráce se školskými a zdravotnickými zařízeními.
- Tvorba vzdělávacího programu třídy mateřské školy.
- Navrhování a aplikace vzdělávacích a výchovných metod včetně individuální práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami.
- Tvorba a koordinace školního vzdělávacího programu mateřské školy nebo tvorba vzdělávacích programů pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a individuálních vzdělávacích plánů, popř. stanovení koncepce rozvoje školních vzdělávacích programů mateřských škol a jejich koordinace v regionu.

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Miroslava Simetová
Telefon: 474 628 765
E-mail: mscernovice@seznam.cz

Referenční číslo ÚP: 17218270763
Poslední aktualizace: 14.9.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 4.10.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů